İZMİR BORNOVA.jpg

izmir Bornava Evden Eve Nakliyat

Altınçağ Evden Eve Nakliye olarak İzmir Bornova da evden eve asansörlü sigortalı nakliye hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından büyük bir özen içerisinde paketleyerek taşıyoruz. İzmir Bornova da  evden eve nakliye hizmetini en iyi şekilde, en uygun fiyata sizlere sağlamayı hedefliyoruz. 

İzmir Bornova merkez ve tüm çevre mahalle ve köylerine Altınçağ Nakliyat olarak haftanın her günü ve saati evden eve nakliye hizmeti vermek için filomuzda sürekli olarak yedek araç bekletiyoruz. 

Sizlerde asansörlü, ambalajlı, sigortalı evden eve nakliye hizmeti almak istiyorsanız  0542 349 35 35 numaralı  müşteri çağrı hattımızdan bize haftanın her günü ve her saati ulaşarak nakliye hizmeti alabilirsiniz. 

İzmir Altınçağ Evden Eve Nakliye olarak eşyalarınızı nasıl paketliyoruz ?

altınçağ5.png
altınçağ2.png

Bornova evden eve nakliye olarak  yıllardır edindiği tecrübe ve uzmanlık ile eşyalarınız emin ellerdedir. Altınçağ Nakliye her zaman müşterilerinin eşyasını özenle paketlemeyi hedeflemiştir. Burada ilk olarak sizlere Profesyonel taşımacılık sistemini sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutarak en iyi şekilde paketleme yapmaktayız. Eski usul ev taşıma yöntemlerinde görülen, deneyimsiz kişiler tarafından yanlış paketleme / taşıma sonucu taşınma sırasında ortaya tekniğine uygun olmadan paketlenen ürünlerin hasar almaları, çizilmeleri ve kolilerin uygun ağırlıkta yapılmaması sonucu yırtılması , eşyaların dağılması şeklinde ortaya çıkan sorunlarla karşılaşmak , taşınmanın psikolojik olarak üzerimizdeki baskısını artırmaktadır. Bu bunalımı yaşamak istemeyen kişilerin de profesyonel nakliye firmalarını tercih etmeleri bu sürecin ve algının yumuşatılmasında önemli bir etken olmuştur

İZMİR BORNOVA EVDEN EVE NAKLİYE OLARAK EŞYALARINIZI SON TEKNNOLOJİ
YÜKSEK GÜVENLİKLİ ASANSÖRLERİMİZ İLE TAŞIYORUZ

asansor2.png
asansor1.png

İzmir Bornova şehirçi ve şehirler arası nakliye hizmeti içi Son teknolojiye sahip malzemeler kullanılarak paketleme işlemini gerçekleştiren profesyonel firmamız, eşyaların türüne göre de farklı paketleme işlemi yapmakta ve beyaz eşya gibi çizilme riski olan eşyaların paketlenmesinde büyük özen göstermektedir. Kıyafet, kitap gibi eşyalar için koli yardımıyla paketleme yapan firmamız, kullandıkları kolileri özel olarak seçmekte ve ağırlıklarına göre kolileri paketlemektedir. Eşyaların paketlenmesinde en önemli dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri olan eşyaların hasar almadan taşınmasını sağlamak için kırılabilir eşyalar belirlenerek kolilere hassas bir şekilde yerleştirilip kırılmasını engellemeye çalışılmaktadır. ileri teknolojiye sahip teknik donanımının yanında uzman kadrosuyla deneyimli bir taşınma hizmeti sunan firmalarla, ihtiyaca yönelik taşınma gerçekleştirilmekte ve olumsuzlukların yaşanma riski azaltılmaktadır. Bu nedenle profesyonel hizmet almak isteyen kişiler deneyimli ve garanti veren bir nakliye firması seçerek beklenen hizmeti alabilmektedir. İzmir evden eve nakliye olarak Bornova'da en iyi nakliye firmaları arasındayız.

Sizde 0542 349 35 35 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak İzmir Bornova Profesyonel ev taşıma hizmeti alabilirsiniz. her firmada bulunmasına dikkat edilmesi gerek birtakım özellikler vardır. İyi bir araştırma sonucu seçilen profesyonel firmada görevli yetkiliyle detaylı görüşerek bütün her türlü ayrıntı konuşmalıdır. Ne zaman taşınılacağı, taşınma işinin ne kadar süreceği, ücretin ne olacağı konuları belirlenmelidir. Bu firmaların esas işinin kurumsal eşya nakliyesi yapması gerektiği ve bu nedenle K3 belgesine sahip olarak yasal olarak hizmet vermeleri gerektiğine dikkat edilmelidir. Vergi dairesi mükellefi olması için gerekli evrakların kontrol edilmesi de yasal sorumlulukları konusunda önemli olmaktadır. Ulaştırma bakanlığından gerekli izinler ve belgelerinin tam olmasıyla birlikte sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti vererek eşyaların güvenliğini sağlayan tek tip kıyafetli çalışanlarıyla titiz bir firma olmasına dikkat edilmesi büyük önem taşımaktadır. Ve firmamız bu konularda gerekli tüm çalışmaları titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

anime.jpg