Şanlıurfa Evden Eve Nakliye

Şanlıurfa'da Şehiriçi ve şehirlerarası evden eve Asansörlü, sigortalı, paketlemeli nakliye hizmeti veriyoruz.

şanlı.jpeg

Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat

Eski usul ev taşıma yöntemlerinde görülen, deneyimsiz kişiler tarafından yanlış paketleme / taşıma sonucu taşınma sırasında ortaya tekniğine uygun olmadan paketlenen ürünlerin hasar almaları, çizilmeleri ve kolilerin uygun ağırlıkta yapılmaması sonucu yırtılması , eşyaların dağılması şeklinde ortaya çıkan sorunlarla karşılaşmak , taşınmanın psikolojik olarak üzerimizdeki baskısını artırmaktadır. Altınçağ Nakliyata bu konuda içiniz rahat bir şekilde güvenebilirsiniz. Bu bunalımı yaşamak istemeyen kişilerin de profesyonel nakliye firmalarını tercih etmeleri bu sürecin ve algının yumuşatılmasında önemli bir etken olmuştur. Ancak ; eski usul taşımacılık yaptıkları halde bir web sitesi tarafından , sorgulanmadan , profesyonel bir firma gibi gösterilmesi , farklı bir algı ile ; resmi bir hizmet vermeyen firmaların sektörde bilinçsizce , farkında olmadan tercih edilmesi sonucunda ne yazık ki nakliye sektörü ağır bir darbe almıştır ve almaya devam etmektedir. Hizmet almadan önce muhakkak belge / resmi hizmet sorgulaması hakkında firmaya detaylı bilgilerin sorulması ve mümkünse belgelerin varlığından emin olunması hususunda hatırlatmalarımızı her platformdan sık sık yapıyoruz. Şanlıurfa enden eve nakliyat olarak Son teknolojiye sahip malzemeler kullanılarak paketleme işlemini gerçekleştiren profesyonel firmamız, eşyaların türüne göre de farklı paketleme işlemi yapmakta ve beyaz eşya gibi çizilme riski olan eşyaların paketlenmesinde büyük özen göstermektedir. Şanlıurfa evden eve nakliye olarak Kıyafet, kitap gibi eşyalar için koli yardımıyla paketleme yapan firmamız, kullandıkları kolileri özel olarak seçmekte ve ağırlıklarına göre kolileri paketlemektedir. Şanlıurfa Şehir içi nakliye Eşyaların paketlenmesinde en önemli dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri olan eşyaların hasar almadan taşınmasını sağlamak için kırılabilir eşyalar belirlenerek kolilere hassas bir şekilde yerleştirilip kırılmasını engellemeye çalışılmaktadır.

altınçağ5.png
altınçağ2.png

Eşyalarınızı firmamız tarafından alanında uzman Şanlıurfa  eşya taşıma personellerimiz ile özen ve titizlik ile paketlenir, eşyalarınız taşınmak istediğiniz il, ilçe'den götürülecek il/ilçe'ye kadar sigortamız kapsamında taşınır.

ister büyük parça olsun ister küçük parça her çeşit eşyanız bizim için Altınçağ nakliyat olarak aynı değerde korunarak taşınır. eşyalarınızı Şanlıurfa bölgesinde ve çevre mahalle ve köylerinde taşınmanız için adresinize geldiğimizde öncelikle ekspertizimiz eşyalarınızı inceler. ardından inceleme işlemi bittikten sonra Şanlıurfa  Evden Eve Nakliye hizmetimize geçilmek üzere fiyat hesapları yapılır. En Uygun Nakliye Fiyatını vermek için özen içerisinde hesaplama yaparız. size Altınçağ Nakliyat olarak Şanlıurfa  en uygun taşıma hizmetini vermek için elimizden geldiğince özen gösteririz.

ŞANLIURFA EVDEN EVE NAKLİYE OLARAK EŞYALARINIZI SON TEKNNOLOJİ
YÜKSEK GÜVENLİKLİ ASANSÖRLERİMİZ İLE TAŞIYORUZ

asansor2.png
asansor1.png

Altınçağ Nakliye ileri teknolojiye sahip teknik donanımının yanında uzman kadrosuyla deneyimli bir taşınma hizmeti sunan firmalarla, ihtiyaca yönelik taşınma gerçekleştirilmekte ve olumsuzlukların yaşanma riski azaltılmaktadır. Bu nedenle profesyonel hizmet almak isteyen kişiler deneyimli ve garanti veren bir nakliye firması seçerek beklenen hizmeti alabilmektedir. Şanlıurfa evden eve nakliye Profesyonel ev taşıma hizmeti veren her firmada bulunmasına dikkat edilmesi gerek birtakım özellikler vardır. İyi bir araştırma sonucu seçilen profesyonel firmada görevli yetkiliyle detaylı görüşerek bütün her türlü ayrıntı konuşmalıdır. Ne zaman taşınılacağı, taşınma işinin ne kadar süreceği, ücretin ne olacağı konuları belirlenmelidir. Bu firmaların esas işinin kurumsal eşya nakliyesi yapması gerektiği ve bu nedenle K3 belgesine sahip olarak yasal olarak hizmet vermeleri gerektiğine dikkat edilmelidir. Vergi dairesi mükellefi olması için gerekli evrakların kontrol edilmesi de yasal sorumlulukları konusunda önemli olmaktadır. Ulaştırma bakanlığından gerekli izinler ve belgelerinin tam olmasıyla birlikte sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti vererek eşyaların güvenliğini sağlayan tek tip kıyafetli çalışanlarıyla titiz bir firma olmasına dikkat edilmesi büyük önem taşımaktadır

Altınçağ Asansörlü nakliyat, ev taşımacılığı standartlarına aslında yeni girmiş bir kavramdır diyebiliriz. Şanlıurfa evden eve nakliye Bir yeniliğin ortaya çıkması ile yaygınlaşması arasındaki zaman genellikle çok kısadır ve asansörlü evden eve nakliyat işi de belki gecikmeli olarak ortaya çıkmış ancak tüm nakliye firmaları arasında hızla yayılarak verilen hizmetler arasındaki olmazsa olmaz yerini almıştır. Tıpkı, evlerin bir zamanlar açık kasalı sıradan kamyonlar ve ev taşıma ile ilgisi olmayan nakliyecilerce taşındığı zamanlarda, sadece ev taşıma işi yapan firmaların ortaya çıkmaya başlaması ve bunlara gösterilen ilgi nedeniyle evden eve nakliyat işi yapan firmaların hızla çoğalmaya başlaması gibi. Şanlıurfa Asansörlü evden eve nakliyat, taşınacak eşyaların bina dışına aktarılarak kamyona yüklenmesi ve daha sonra yeni evinize aktarılması işinin, bina dışından evin balkonuna veya uygun bir penceresine kadar ulaştırılmış asansör vasıtasıyla yapılan taşıma şeklidir. Şanlıurfa Asansörlü taşımacılıkta kullanılan asansörler, bu amaca göre tasarlanmış, üzerine yüksek katlara kadar ulaşabilen asansör yerleştirilmiş araçlar ile yapılır.

Altınçağ  evden eve nakliyat asansör aracını aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Şanlıurfa Asansörlü taşımacılık hizmetinin henüz yaygınlaşmadığı dönemlerde, tüm ev eşyaları apartmanların / binaların merdivenlerinden, zorlu engeller aşılarak ve zaman zaman çoğu eşyaya zarar vererek , küçük eşyalar, koliler kucaklarda üst üste yığılmış olarak taşınır, buzdolabı, çamaşır makinası, mobilyaların demonte edilmiş büyük parçaları genellikle çalışanlar tarafından sırtlanarak taşınırdı.

iletişim

ALTINÇAĞ NAKLİYAT
Şanlıurfa
Evden Eve Nakliyat
0542 349 35 35